Hotel Policies

 

Порядок проживання в готелі
 

РОЗМІЩЕННЯ - Терміни та умови

Дякуємо Вам за вибір зупинитись у готелі “Етна”. Нижче Ви знайдете умови готелю, будь ласка, уважно ознайомтеся з ними.

 

БРОНЮВАННЯ

Ми підтверджуємо всі бронювання. Ваш номер буде готовий і чекатиме на Вас як пізно би Ви не прибули. Метод підтвердження необхідний для того, щоб зарезервувати номер і можна застосувати депозити за одну добу перебування. Ми приймаємо готівку і такі кредитні картки:
Euro / Mastercard, Visa, Maestro
СКАСУВАННЯ
Всі бронювання можна скасувати відповідно до дати перебування. Якщо вам потрібно скасувати підтверджену добу на звичайні дати, повідомлення про анулювання має бути отримано за 72 години до 3:00 години до дати приїзду. Двотижневі або 30-денні повідомлення можуть знадобитися в ході організації спеціальних подій. Щоб специфікувати відміну Вашого бронювання, будь ласка, зв'яжіться з готелем.

 

ПРИБУТТЯ

Час прибуття: 14:00
Ранній заїзд
Якщо Ви маєте намір прибути раніше за час реєстрації, ми просимо Вас заздалегідь зателефонувати щодо дня Вашого запланованого прибуття. Хоча ми не можемо гарантувати ранній заїзд, ми зробимо все від нас залежне для Вашого поселення. Якщо Ваша кімната не готова по прибуттю, ми будемо раді зберігати ваш багаж, поки Ви можете зареєструватися. З метою забезпечення реєстрації до 14:00, ми рекомендуємо вам також забронювати номер впродовж першої половини дня.

 

ВИЇЗД


Час виїзду: 12:00
Ранній виїзд
Якщо вам необхідно покинути готель раніше Вами заброньованої дати, плата за одну добу перебування, включаючи податки, буде додана у ваш остаточний рахунок.

Пізній виїзд
Хоча ми не гарантуємо пізній виїзд, ми зробимо все від нас залежне для Вашого перебування в номері до зручного для Вас часу. Якщо це не вдасться, Ви можете залишити багаж у камері схову до від'їзду. Для пізнього виїзду після 12:00, ми рекомендуємо забронювати номер впродовж другої половини дня.

 

ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ ТА ДОДАТКОВІ ЛІЖКА


Діти до 6 років проживають безкоштовно без надання додаткового місця.
Додаткове місце - 150,00 грн на добу.
Діти старшого віку або дорослі оплачують 150 грн за особу за добу.
Максимальна місткість додаткових ліжок в номері – 2.
Будь-який тип додаткового ліжка або дитячого ліжечка надається за запитом і повинен бути підтверджений готелем.

 

РОЗМІЩЕННЯ ТВАРИН

Розміщення домашніх тварин допускається за попереднім запитом. Послуга є платною.